آشنایی با دستگاه اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی یا دستگاه کف شوی، دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای شستشوی موثر و با کیفیت سطوح می باشد. استفاده از دستگاه زمین شوی برای شستشو و نظافت موثر و با کیفیت سطوح نه تنها تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت شستشو دارد بلکه به واسطه استفاده از مکانیزم های اتوماتیک نقش بسزایی در کاهش زمان لازم برای شستشو داشته و با کاهش در مصرف آب و مواد شوینده موجب کاهش هزینه ها می گردد.

عملکرد دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت می باشد که دارای سه بخش اصلی است. بخش های اصلی این دستگاه عبارتند از: سامانه برس زنی، مخازن آب تمیز و آب کثیف و سامانه مکش. سیستم اسکرابر به گونه ای طراحی شده است که از پاش شاب برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند. چرخش پر سرعت برس دیسکی تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح و آلودگی های نشست کرده در داخل خلل و فرج و شیار های کف پوش ها را بیرون کشیده و شستشو می دهد. استفاده از مخازن مجزای آب تمیز و آب کثیف در کفشور صنعتی موجب می شود که دستگاه همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده نماید. در نهایت آب آلوده ناشی از شستشو توسط سامانه مکش که متشکل از موتور مکنده، خرطومی و لاستیک تی می باشد، به داخل مخزن آب کثیف هدایت شده و با حذف شدن از محیط موجب ارتقا کیفیت شستشو و نظافت می گردد.

مزایای استفاده از اسکرابر

اسکرابر یا کف شوی صنعتی به واسطه استفاده از سیستم های مکانیزه در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت نه تنها کیفیت بالاتری دارد بلکه سرعت بیشتری در نظافت داشته و از این رو موجب کاهش زمان لازم برای نظافت می گردد. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح یکی از بزرگترین ویژگی های دستگاه کف شوی بوده و مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی به نقاط شسته شده می گردد. 


نظافت صنعتی شستشو ,نظافت ,اسکرابر ,دستگاه ,صنعتی ,استفاده ,برای شستشو ,اسکرابر صنعتی ,دستگاه اسکرابر ,لازم برای ,موجب کاهش ,دستگاه اسکرابر صنعتی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تخفیف ویژه فقط برای امروز پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان شب که میشه ممیز دربست چت|چت|دربند چت|گلشن چت مستند باز پایگاه شعر Carmenjcru6 sitio اصفهان درس